Kurzy

Proč začít vaničkový kurz

Plavání miminek od 3 do 6 měsíců je ideálním způsobem, jak začít s adaptací dítěte ve vodním prostředí. Je vhodnou aktivitou pro všechny děti, včetně dětí se zdravotním znevýhodněním. Lekce probíhají individuálně v klidném tempu ve velké vaně. V samostatné místnosti je pouze maminka, miminko a instruktorka, která se bude po celou hodinu věnovat pouze Vám s respektem k Vašim potřebám i k režimu miminka. Voda používaná k tomuto „plavání“ není nadále nijak upravována, jedná se o vodu z běžného vodovodního řádu. To, že se po každém miminku vymění obsah celé vany, považujeme za samozřejmost!

Součástí každé lekce je krátké vyprávění o tom, co se nestihne v ordinaci dětského lékaře a i přidáme něco navíc, např. ukázku kojenecké masáže, která je příjemným hlazením miminka, ale zároveň může pomoci i při nepříjemných kojeneckých kolikách. U dětí temperamentních je způsobem, jak účelně vynaložit jejich energii a u dětí klidnějších zase způsobem, jak posílit jejich svalovou soustavu a přispět tak ke zdárnému psychomotorickému vývoji.

Naší i Vaší velkou výhodou je, že tyto aktivity probíhají v neveřejných prostorách, které jsou určeny výlučně dětem, a to včetně bazénu, který slouží pouze k následnému plavání dětí od 6ti měsíců do cca 4 let. Po každé lekci můžete v klidu posedět v dětské herně a občerstvit se drobným občerstvením, které je Vám vždy plně k dispozici.

Pro správnou a hladkou adaptaci miminka i maminky ve vodním prostředí jsou vaničky ideálním řešením.V našich lekcích se naučíte jak manipulovat a získat jistotu s miminkem ve vodě,ukážeme vám masáž pro správné zažívání miminka,popovídáme si o psychmotorickém vývoji,výživě a o všem co vás trápí.
Miminko se pozvolnou formou naučí zatajovat dech při polévání hlavičky a tak budete správně připraveni na vstup do bazénu.Vany probíhají individuálně pouze vy,miminko a instruktorka.

Po celý rok probíhá vaničkový kurz pro děti od 3měsíců...
Vaničkový kurz je pouze v balíčku 6lekcí vany+10lekcí bazénu za 3500Kc.
O termíny prosím pište na hobitky@seznam.cz nebo tel.777201427

Těšíme se na vás Iva Lokvencová BC Hobit

VANY -AKCE

AKCE:
VANIČKOVÝ KURZ+10LEKCÍ V BAZÉNU 3500Kč

ZÁPISY-PODZIMNÍ KURZ

ZÁPISY DO PODZIMNÍHO KURZU SE KONAJÍ 19.6.2017 9-12H

DALŠÍ TERMÍN JE 28.8.2017 9-12H